REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pijany prowadził Cinquecento z ośmioma osobami

W dniu 7 kwietnia 2011 r. ok. godz. 19:30 patrol Straży Miejskiej w Zgierzu zauważył na ul. Długiej w Zgierzu samochód osobowy, w którym było więcej osób niż pozwalała na to konstrukcja pojazdu. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że kierujący znajduje się pod wpływem alkoholu oraz dodatkowo upchnął w swoim Cinquecento  osiem osób. Przeprowadzone badanie kierowcy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wykazało 1 promil alkoholu. Kierujący pojazdem Cyprian K. 32-letni mieszkaniec Zgierza został zatrzymany i przekazany Policji, która prowadzi dalsze postępowanie.

Dzień wcześniej, również w godzinach wieczornych (ok. godz. 18:20) funkcjonariusze wspólnego patrolu Straży Miejskiej i Policji  na skrzyżowaniu ulic Parzęczewskiej i Gałczyńskiego w Zgierzu zauważyli pojazd, którego kierujący wzbudził podejrzenia co do trzeźwości. Po zatrzymaniu pojazdu istotnie okazało się, że mężczyzna za kółkiem jest pijany. Przeprowadzone badanie kierowcy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 2,64 promila alkoholu. 35-letni Jacek K. – mieszkaniec Zgierza został zatrzymany.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.