REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pijany rowerzysta z trefnym telefonem

Zgierska drogówka zatrzymała 18 letniego mężczyznę, który po pijanemu jechał rowerem i dodatkowo posiadał przy sobie telefon pochodzący z kradzieży.
 
We wtorek (17.08.2010 r.) patrol ruchu drogowego zauważył w miejscowości Biała  ul. Zgierskiej rowerzystę, którego tor jazdy wskazywał, że może się on znajdować w stanie nietrzeźwości. Bystre oko i czujny nos policjantów nie zawiódł. Po zatrzymaniu rowerzysty okazało się, że ma 1, 44 promila. Dodatkowo przy 18 – latku policjanci znaleźli kradziony telefon komórkowy.
 
W związku z popełnionym przez 18 latka przestępstwem kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości został on osadzony w policyjnym areszcie. Za ten czyn grozi mu do roku pozbawienia wolności. Policjanci ustalają okoliczności wejścia 18 latka w posiadanie skradzionego telefonu komórkowego. Pijany rowerzysta jest mieszkańcem gminy Zgierz, wcześniej notowany przez Policję za uszkodzenie mienia.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,