REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wypadek z udziałem Łotysza, Polaka i Holendra

 W dniu 17 sierpnia 2010 roku około godz. 10 w miejscowości Wyskoki na drodze krajowej nr 14 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i furgonetki. 

 O godz. 10 gdy kierowca ciężarowego volvo z naczepą z nieustalonych przyczyn zatrzymał się na drodze w tył jego naczepy uderzył jadący bezpośrednio za nim drugi tir z naczepą. Następnie zaraz po tym w tył naczepy drugiego tira uderzył Citroen Jumper. W kolizji nikt nie ucierpiał. Utrudnienia w komunikacji na tym odcinku drogi trwały około czterech godzin. Ruch w obu kierunkach odbywał się wahadłowo. Pojazdami kierowali Łotysz, Polak i Holender. Wszyscy trzeźwi. Za spowodowanie kolizji drogowej ukarani mandatem karnym zostali 64 letni Polak i 66 letni Holender.
 
 Tego samego dnia około godz. 21. 20 w Ozorkowie kierujący samochodem marki BMW jadąc ul. Łęczycką na łuku drogi w rejonie skrzyżowania z krajową jedynką nie zachował należytej ostrożności i zjechał na łąkę gdzie uderzył w betonowy słup energetyczny i stojący obok stalowy krzyż, a następnie wjechał przodem pojazdu w nasyp drogowy. Na miejsce przybyły dwie załogi straży pożarnej oraz pogotowie energetyczne. Nikt z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń ciała. 32 letniego sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Sprawca w chwili zdarzenia był trzeźwy.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają