REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Piraci drogowi zarejestrowani przez fotoradar w Zgierzu

W miesiącu maju 2014 r. przenośne urządzenie samoczynnie ujawniające i rejestrujące naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami – fotoradar, będące na wyposażeniu Straży Miejskiej w Zgierzu zarejestrowało kilku piratów drogowych, którzy w znaczny sposób przekroczyli dopuszczalną prędkość obowiązująca na terenie miasta Zgierza. Rekordzista jechał ul. Łódzką w Zgierzu z prędkością 144 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 84 km/h. Kolejnym był kierujący, którzy jechali ul. Łódzką z prędkością 135 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 75 km/h i kierujący jadący ul. Długą w Zgierzu z prędkością 121 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 71 km/h.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.