REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zakład przemysłowy zrzucił ścieki do kanału deszczowego

W czwartek 15 maja 2014 r. około godziny 9:10 do Straży Miejskiej w Zgierzu wpłynęło zgłoszenie od mieszkańca o ściekach w kolorze mleczno – białym wypływających z kolektora deszczowego mieszczącego się przy ul. Murarskiej w Zgierzu, które dalej spływają w kierunku rzeki Dzierżąznej. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że ścieki zrzucone zostały do kanału deszczowego przez jeden z zakładów przemysłowych znajdujących się przy ul. Szczawińskiej w Zgierzu. Materiały dotyczące tego zdarzenia przekazane zostały do Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Łodzi, w celu podjęcia dalszych działań zgodnie z posiadanymi kompetencjami.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.