REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Po dopalaczach buszował w komórce

Niedawno pisaliśmy o młodnym chłopaku, który po zażyciu dopalaczy pływał w stawie w Parku Miejskim. Skrajnie wycieńczonego amatora kąpieli uratowali strażnicy miejscy. Mimo oficjalnego zakazu sprzedaży dopalacze wciąż są w obracie. A służby notują kolejne zgłoszenia, które odbywają sie po zażyciu tych środków.

Na przykład 28 maja 2011 r. około godz. 21:30 patrol Straży Miejskiej w Zgierzu udał się na ul. Parzęczewską w Zgierzu na interwencję dotyczącą przebywania osoby bezdomnej na klatce schodowej. Podczas penetrowania klatki schodowej, patrol usłyszał podejrzane hałasy w zamkniętym pomieszczeniu gospodarczym. W tym czasie mieszkanka bloku poinformowała strażników, że to pomieszczenie jest jej komórką. Po otworzeniu drzwi zatrzymano nieletniego włamywacza, który znajdował się pod wpływem dopalaczy. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Zgierzu.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność