REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Po narkotykach i kradzionym samochodem

7 listopada 2014 roku około godzinie 17:30 policjanci patrolujący ulice Zgierza zauważyli jadącą ul. 1-go Maja skodę fabia na zgierskich tablicach rejestracyjnych, która jak podał kilka minut wcześniej dyżurny, została skradziona z posesji przy ul. Przemysłowej. Natychmiast ruszyli za nim w pościg. Kierujący na widok oznakowanego radiowozu zaczął przyspieszać. Nie reagował na sygnały świetle i dźwiękowe zmuszającego go do zatrzymania. Kluczył ulicami Zgierza łamiąc przy tym wielokrotnie przepisy ruchu drogowego. Dynamiczny pościg zakończył się zatrzymaniem złodzieja w rejonie ulic Rembielińskiego i Przedwiośnie. Podczas przeszukania 46-latka policjanci znaleźli w kieszeni jego spodni dilerkę z narkotykiem. Dodatkowo, podczas badania w szpitalu, okazało się, że podejrzewany jest pod wpływem amfetaminy. Mężczyzna trafił do celi, a gdy już można było przeprowadzić z jego udziałem czynności procesowe usłyszał trzy zarzuty. Odpowie za kradzież samochodu, jazdę pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków. 9 listopada 2014 roku, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Zgierzu, sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.