REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Podczas brawurowego wyprzedzania zginął pasażer BMW

 W sobotę (21.08.2010r.) około godz. 16.50 na drodze wojewódzkiej nr 702 w miejscowości Rogóźno doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 22-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego kierujący pojazdem marki BMW podjął manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Jechał z dużą prędkością w kierunku Gieczna. Kiedy dostrzegł zbliżający się z naprzeciwka samochód volvo, wykonał gwałtowny unik i stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, wpadł do rowu i w efekcie uderzył bokiem w betonowy słup trakcji energetycznej.

W wyniku wypadku zginął 34-letni pasażer BMW, mimo prób reanimacji przez załogę pogotowia ratunkowego. Kierowca oraz dwóch pozostałych pasażerów w wieku 35 i 36 lat odnieśli obrażenia i trafili do szpitala w Zgierzu. Okoliczności wypadku wyjaśniają zgierscy policjanci. Przez pewien czas mieszkańcy pobliskich miejscowości odcięci byli od dostaw prądu do czasu naprawy słupa przez pogotowie energetyczne.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,