REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Podczas brawurowego wyprzedzania zginął pasażer BMW

 W sobotę (21.08.2010r.) około godz. 16.50 na drodze wojewódzkiej nr 702 w miejscowości Rogóźno doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 22-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego kierujący pojazdem marki BMW podjął manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Jechał z dużą prędkością w kierunku Gieczna. Kiedy dostrzegł zbliżający się z naprzeciwka samochód volvo, wykonał gwałtowny unik i stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, wpadł do rowu i w efekcie uderzył bokiem w betonowy słup trakcji energetycznej.

W wyniku wypadku zginął 34-letni pasażer BMW, mimo prób reanimacji przez załogę pogotowia ratunkowego. Kierowca oraz dwóch pozostałych pasażerów w wieku 35 i 36 lat odnieśli obrażenia i trafili do szpitala w Zgierzu. Okoliczności wypadku wyjaśniają zgierscy policjanci. Przez pewien czas mieszkańcy pobliskich miejscowości odcięci byli od dostaw prądu do czasu naprawy słupa przez pogotowie energetyczne.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność