REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Podsumowanie policyjnej akcji ZNICZ 2011

Od piątku od godziny 14:00 trwła ogólnopolska akcja Znicz 2011. Do wtorku do godzin porannaych na terenie województwa łódzkiego doszło do 33 wypadków, w tym 12 w Łodzi. Śmierć poniosły dwie osoby, kilkanaście zostało rannych.

Funkcjonariusze zatrzymali 74 kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu.

Podczas ubiegłorocznych, trwających 4 dni działań w ramach akcji ZNICZ 2010 policjanci zatrzymali 126 nietrzeźwych kierujących, wówczas funkcjonariusze interweniowali w związku z 40 wypadkami, w których zginęło 5 osób.  
 
Do służby na drogach naszego województwa oraz w rejon cmentarzy skierowane zostały patrole ruchu drogowego oraz prewencji. Czuwały one nad płynnością ruchu i bezpieczeństwem jego uczestników. Policjanci kierowali organizacją ruchu nie tylko na drodze, lecz także na samych parkingach, aby ułatwić dotarcie na groby bliskich osób. Nad płynnością ruchu czuwali policjanci z pokładu śmigłowca. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a