REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Policjanci poszukują zaginionego mężczyzny, który wyszedł z domu w miejscowości Solca Wielka w powiecie zgierskim w dniu 31 grudnia przed południem. Miał udać się na rynek do Ozorkowa. Około 18:30 rodzinie udało skontaktować z nim telefonicznie aczkolwiek rozmowa była chaotyczna i niepokojąca. Później "komórka" zamilkła.

Rysopis zaginionego: wiek 43 lata,170 cm wzrostu, szczupły, włosy krótkie z przedziałkiem, śniada cera, oczy jasne, ubrany w zieloną czapkę, sportowe buty i kurtkę. Z zawiadomienia rodziny Pana Piotra, która póki co nie wyraziła zgody na publikację zdjęcia i danych osobowych wynika, że cierpi on na epilepsję i zaniki pamięci.
Do tej pory zaginionego szukało kilkudziesięciu policjantów i strażaków. Działania koncentrowały się w rejonie Solcy, Parzęczewa i Chociszewa.
 
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego mężczyzny lub mają inne informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt ze zgierską policją tel. 42 714 22 00 lub 997.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a