REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Policjanci poszukują zaginionego mężczyzny, który wyszedł z domu w miejscowości Solca Wielka w powiecie zgierskim w dniu 31 grudnia przed południem. Miał udać się na rynek do Ozorkowa. Około 18:30 rodzinie udało skontaktować z nim telefonicznie aczkolwiek rozmowa była chaotyczna i niepokojąca. Później "komórka" zamilkła.

Rysopis zaginionego: wiek 43 lata,170 cm wzrostu, szczupły, włosy krótkie z przedziałkiem, śniada cera, oczy jasne, ubrany w zieloną czapkę, sportowe buty i kurtkę. Z zawiadomienia rodziny Pana Piotra, która póki co nie wyraziła zgody na publikację zdjęcia i danych osobowych wynika, że cierpi on na epilepsję i zaniki pamięci.
Do tej pory zaginionego szukało kilkudziesięciu policjantów i strażaków. Działania koncentrowały się w rejonie Solcy, Parzęczewa i Chociszewa.
 
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego mężczyzny lub mają inne informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt ze zgierską policją tel. 42 714 22 00 lub 997.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub