REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policja w woj. łódzkim poszukuje sprawcy napadów na dwa banki

 Dla osoby, która okaże pomoc w odnalezieniu sprawcy napadu na banki – w Konstantynowie Łodzkim oraz w Łowiczu, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi wyznaczył nagrodę 5 tysięcy zł.

Najpierw 9 lipca nieznany mężczyzna wtargnął do banku na ul. Łódzkiej w Konstantynowie Łódzkim. Dla sterroryzowana dwóch kasjerek posłużył się przedmiotem przypominającym broń. Pracownice odmówiły wydania pieniędzy twierdząc, że ich nie ma. Podobne zdarzenie miało miejsce 23 lipca w Łowiczu na ul. Nowy Rynek. Tym razem udało się napastnikowi ukraść gotówkę. Ile? Dokładnie nie wiadomo. Policja nie ujawnia szczegółów ze względu na tajemnicę bankową.

Sporządziła za to rysopis sprawcy: ”(…) mężczyzna w wieku 35 – 40 lat, wzrost około 175 centymetrów, krepa sylwetka, ciemne krótkie włosy i zarost w postaci wąsów. Ubrany był w jasne spodnie z czarnym paskiem, błękitną koszulkę z białym motywem kwiatowym z przodu. Na głowie miał białą czapkę z daszkiem, nosił czarne okulary przeciwsłoneczne”. 

Prokuratury Rejonowe w Łowiczu i Pabianicach wyraziły zgodę na upublicznienie wizerunku sprawcy napadów. Wielce prawdopodobne, że przestępstw dopuścił się ten sam mężczyzna.
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają