REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policja w woj. łódzkim poszukuje sprawcy napadów na dwa banki

 Dla osoby, która okaże pomoc w odnalezieniu sprawcy napadu na banki – w Konstantynowie Łodzkim oraz w Łowiczu, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi wyznaczył nagrodę 5 tysięcy zł.

Najpierw 9 lipca nieznany mężczyzna wtargnął do banku na ul. Łódzkiej w Konstantynowie Łódzkim. Dla sterroryzowana dwóch kasjerek posłużył się przedmiotem przypominającym broń. Pracownice odmówiły wydania pieniędzy twierdząc, że ich nie ma. Podobne zdarzenie miało miejsce 23 lipca w Łowiczu na ul. Nowy Rynek. Tym razem udało się napastnikowi ukraść gotówkę. Ile? Dokładnie nie wiadomo. Policja nie ujawnia szczegółów ze względu na tajemnicę bankową.

Sporządziła za to rysopis sprawcy: ”(…) mężczyzna w wieku 35 – 40 lat, wzrost około 175 centymetrów, krepa sylwetka, ciemne krótkie włosy i zarost w postaci wąsów. Ubrany był w jasne spodnie z czarnym paskiem, błękitną koszulkę z białym motywem kwiatowym z przodu. Na głowie miał białą czapkę z daszkiem, nosił czarne okulary przeciwsłoneczne”. 

Prokuratury Rejonowe w Łowiczu i Pabianicach wyraziły zgodę na upublicznienie wizerunku sprawcy napadów. Wielce prawdopodobne, że przestępstw dopuścił się ten sam mężczyzna.
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są zalety opon wielosezonowych?

Liczne zalety opon wielosezonowych sprawiają, iż coraz więcej kierowców wybiera je zamiast tradycyjnego ogumienia sezonowego. Zamiast poświęcać czas i pieniądze na wymianę letnich i zimowych

4 zasady wymiany akumulatora

Słabnący akumulator wysyła czasem sygnały o zbliżającej się śmierci technicznej. Gorzej świecące światła, wyłączenie się wspomagania to tylko przykłady. O tym, że akumulator nie działa,