REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policjanci zatrzymali amatora jednośladów

Kryminalni ze Zgierza zatrzymali 23-latka, któremu na tym etapie udowodnili 7 włamań do komórek i 2 kradzieże. Sprawa jest rozwojowa.

Policjanci już od pewnego czasu pracowali nad sprawami włamań do blokowych komórek w Zgierzu na osiedlu 650-lecia i w dzielnicy Nowe Miasto. Łupem złodzieja zawsze padały rowery. Żmudna analiza zebranych dowodów oraz dobra znajomość środowiska przestępczego pozwoliła na wytypowanie odpowiedzialnego za te czyny 23-letniego zgierzanina. Policjanci dysponując dostatecznym materiałem dowodowym postanowili zastawić na niego sidła. 15 października 2014r. wykorzystując posiadane informacje stróże prawa pojechali w rejon ul. Łódzkiej i Śniechowskiego. Tam w pewnym momencie dostrzegli idącego chodnikiem w towarzystwie matki podejrzewanego 23-latka. Błyskawicznie go zatrzymali. Mężczyzna był tak zaskoczony, że nie stawiał żadnego oporu. Zebrane dotychczas dowody pozwoliły śledczym na przestawienie zatrzymanemu zarzuty 2 kradzieży rowerów i 7 włamań do komórek skąd zginęły rowery. Sprawa będzie miała dalszy ciąg. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.