REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spotkanie dla przedsiębiorców z Województwa Łódzkiego – 30.10.2014

Zgodnie z informacją otrzymaną z Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego informujemy, iż spotkanie z przedsiębiorcami zaplanowane na 30 października 2014 r. nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od Starostwa Powiatowego w Zgierzu.

W imieniu organizatora przepraszamy. O nowym terminie poinformujemy na naszej stronie po ustaleniu z ŁARR.

Chcesz wiedzieć w co zainwestować oraz poznać najnowsze trendy w biznesie? Potrzebujesz finansowania dla swojej działalności? – Zapraszamy na spotkanie z ekspertami Biz Bank. Już w październiku rusza cykl spotkań dla małych i średnich przedsiębiorstw województwa łódzkiego z przedstawicielami Biz Banku organizowany przez: Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz FM Bank PBP S.A. we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Zgierzu

Podczas spotkania eksperci z Biz Banku udzielą odpowiedzi na następujące pytania:

  • jakie branże są obecnie warte zainwestowania,
  • w jaki sposób odróżnić przejściową modę nad rynku od prawdziwej innowacji,
  • gdzie i jak znaleźć potrzebny kapitał, w tym jak zbudować biznes korzystając ze środków inicjatywy JEREMIE,
  • które organizacje i instytucje mogą nam pomóc w bieżącym kierowaniu firmą.

Spotkanie odbędzie się 30 października 2014 o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zgierzu, ul Sadowa 6a.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres [email protected] W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz miejsce spotkania, w którym chcą Państwo uczestniczyć.

Aktualny harmonogram spotkań w województwie znajduje się na stronie internetowej 

www.larr.pl

!! WSTĘP WOLNY !!

(po uprzednim przesłaniu zgłoszenia)

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.