REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policjanci ze zgierskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który podróżował…autostradą

 Jazda autostradą może wiele kosztować. Przekonał się o tym młody, nietrzeźwy głowianin, który próbował przemierzyć w ten sposób swoją drogę do domu.

 
28 kwietnia 2016 r. funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego pełnili służbę na krajowej czternaste w miejscowości Sosnowiec. W pewnym momencie dostrzegli na rondzie rowerzystę próbującego wjechać na autostradę A2. Czym prędzej zakończyli czynności z innym kierującym i pojechali w jego kierunku. Mężczyzna zdążył już wjechać na drogę. Rowerzysta był bardzo zaskoczony interwencją mundurowych. Swoje zachowanie tłumaczył niewiedzą. Podkreślał, że nie wiedział, iż rowerem nie można poruszać się po takiej drodze. Takie argumenty nie przekonały funkcjonariuszy, którzy jeszcze poddali mężczyznę badaniu stanu trzeźwości. 20-latek miał w organizmie ponad 0,7 promila alkoholu. Rowerzysta za swoje przewinienia został ukarany dwoma mandatami karnymi na łączną kwotę 750 zł.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.