REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Poranna kraksa na skrzyżowaniu

W piątek (20.08.2010 r.) o godz. 5. 20 w Zgierzu na skrzyżowaniu ulic Gałczyńskiego, Łęczyckiej i Musierowicza doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 

 Kierujący samochodem marki Ford Fiesta – 55 letni mieszkaniec Zgierza jadąc ul. Gałczyńskiego w kierunku ul. Musierowicza wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle dla jego kierunku ruchu i uderzył w jadący ul. Łęczycką z kierunku ul. Piątkowskiej samochód ciężarowy marki Man z naczepą kierowany przez 54 letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego. W wyniku uderzenia pojazdy przemieściły się i uszkodziły słup sygnalizatora ulicznego. 
 
W wyniku kolizji obrażeń ciała doznał kierujący fordem 55 latek. Został przewieziony do szpitala w Zgierzu. Obaj kierujący byli trzeźwi.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub