REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Poranna kraksa na skrzyżowaniu

W piątek (20.08.2010 r.) o godz. 5. 20 w Zgierzu na skrzyżowaniu ulic Gałczyńskiego, Łęczyckiej i Musierowicza doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 

 Kierujący samochodem marki Ford Fiesta – 55 letni mieszkaniec Zgierza jadąc ul. Gałczyńskiego w kierunku ul. Musierowicza wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle dla jego kierunku ruchu i uderzył w jadący ul. Łęczycką z kierunku ul. Piątkowskiej samochód ciężarowy marki Man z naczepą kierowany przez 54 letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego. W wyniku uderzenia pojazdy przemieściły się i uszkodziły słup sygnalizatora ulicznego. 
 
W wyniku kolizji obrażeń ciała doznał kierujący fordem 55 latek. Został przewieziony do szpitala w Zgierzu. Obaj kierujący byli trzeźwi.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od