REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Porzucili niechciane psy

W ostanim czasie strażnicy miejscy dwukrotnie uwaliani porzucone psy. W obu przypadkach bezmyśli właścicele przywiązali swoich niechcianych pupili, a to do drzewa, a to do pojemnika na śmieci. 

Najpierw w niedzielę 2 października  2011 r. patrol Straży Miejskiej udał się na interwencję dotyczącą porzuconego psa, który znajdował się w lesie przy ul. Robotniczej w Zgierzu. Na miejscu funkconariusze zastali psa, najprawdopodobniej rasy Shar pei, który przywiązany był do drzewa. Trzy dni później – 5 października 2011 r. patrol Straży Miejskiej w Zgierzu odnalazł porzuconego psa przy ul. Przygranicznej. Ten przywiązany był do pojemnika na odpady.

Psy został przewiezione do schroniska dla zwierząt. Straż Miejska w Zgierzu zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców, którzy rozpoznali psy lub byli świadkami tych zdarzeń o zgłoszenie się do straży miejskiej.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub