REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Powiat Zgierski w obiektywie

Krajobrazy, zabytki, pierwsze oznaki wiosny – te i inne motywy zatrzymali w kadrze uczestnicy konkursu fotograficznego pod hasłem „Powiat Zgierski – podróżuj, zwiedzaj, odkrywaj, fotografuj”. Impreza zorganizowana przez Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie zgromadziła fotografów – amatorów ze szkół specjalnych, Domów Pomocy Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowych. To już trzecia edycja tego konkursu, ale po raz pierwszy organizatorzy zaprosili do udziału Starostwo Powiatowe w Zgierzu i redakcję Miesięcznika Promocyjno-Informacyjnego „Puls Powiatu” . Dzięki tej współpracy mieliśmy okazję oceniać kilkadziesiąt prac pokazujących piękno naszego regionu i nagrodzić zwycięzców aparatami fotograficznymi. Zwycięskie zdjęcia będziecie można obejrzeć na łamach „Pulsu Powiatu”, a także w drukowanych materiałach promocyjnych – folderach, kalendarzach itp. wydawanych przez Starostwo Powiatowe w Zgierzu.

Oto lista zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy:

Kategoria I (klasy I-III szkoła podstawowa):

 1. Jakub Pawlak z ZSS w Ozorkowie
 2. Patryk Błachowicz z ZSS w Ozorkowie
 3. Krystian Mikołajko z ZSS w Ozorkowie

 

Kategoria II (klasy IV-VI szkoła podstawowa):

 1. Milena Sobczak z ZSS w Ozorkowie
 2. Paweł Chajdys z SOSW w Zgierzu
 3. Juliusz Kuzański z ZSS z Aleksandrowa Łódzkiego

 

Kategoria III (klasy gimnazjalne)

 1. Patryk Miler z ZSS w Ozorkowie
 2. Damian Stasiak SOSW w Zgierzu
 3. Adam Sykuła SOSW w Zgierzu

 

Kategoria IV (osoby dorosłe)

 1. Anna Fabrykowska i Magdalena Czerwińska z WTZ w Ozorkowie
 2. Marian Melerowicz z DPS w Ozorkowie
 3. Magdalena Motyl z WTZ w Łęczycy

 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.