REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Prezydent i posłowie – na sprzedaż

Pieniądze z puszek zgierskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostały już w głównej mierze policzone. Teraz wynik polepszyć mogą tylko aukcje internetowe, które wciąż trwają. Na godz. 16:00 w poniedziałek ich zadeklarowana wartość wynosi 4035,32 zł. 

A licytować można przedmioty i nie tylko… Do wygrania jest kolacja przy świecach z prezydent Zgierza Iwoną Wieczorek. To szansa aby porozmawiać poznać osobiście panią prezydent i porozmawiać o sprawach ważnych dla Zgierza.  Kolacja kosztuje obecnie 152,50 zł. Licytować można również obiad w restauracji sejmowej w towarzystwie posła Artura Dunina (PO) połączony ze zwiedzaniem budynku przy. ul. Wiejskiej w Warszawie. W ubiegłym roku poseł „sprzedał się” za 861 zł, wartość tegorocznej aukcji to już 990 zł.
 
Również wyjazd do sejmu oferuje poseł Michał Pacholski (Ruch Palikota). To dobra okazja cenowa, bo wyjazd jak na razie kosztuje tylko 56 zł. 
 
Lokali patrioci mogą licytować także hit tegorocznych aukcji – obiad dla sześciu osób z „Golonką po tkacku” w restauracji Raz na Wozie w Parku Kulturowy Miasto Tkaczy. Danie przyrządza sam szef projektu –  Arkadiusz Bogusławski. Obiad póki co kosztuje 395 zł. 
 
Co jeszcze można licytować? Koszulkę Justyny Mospinek, zgierskiej łuczniczki z autografem, płytę Blue Cafe OVOSHO z autografem Dominiki i Pawła z zespołu. Poseł Agnieszka Hanajczyk (PO) przekazała na aukcje m.in. oprawiony plakat zespołu Dżem z autografami członków grupy czy płytę Grzegorza Halamy Oklasky  "Humor i papierosy" z autografem artysty. Sama posłanka kwestował na ulicach Aleksandrowa Łódzkiego.
 
Nic tylko licytować i podbijać świetny wynik tegorocznej orkiestry w Zgierzu, gdzie? Na:
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność