REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Profesjonalni Menedżerowie i Dama Sukcesu

Już po raz dwunasty wybrani zostali najlepsi menedżerowie województwa łódzkiego. Wśród grona zwycięzców znalazł się Władysław Sobolewski – wójt gminy Ozorków. Tytuł Damy Sukcesu, głosami mieszkańców regionu, przyznano Jolancie Chełmińskiej, wojewodzie łódzkiej. Nad konkursem organizowanym przez Klub Profesjonalnych Menedżerów, patronat objął marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorców skutecznie walczących o swoje miejsce na rynku. Kandydatami są menedżerowie (prezesi, dyrektorzy, członkowie zarządów), których osobiste osiągnięcia utrwaliły pozycję rynkową i społeczną kierowanych przez nich organizacji gospodarczych, banków, instytucji finansowych. Nagrody przyznano w czterech kategoriach: zarządzanie dużymi organizacjami gospodarczymi, zarządzanie średnimi przedsiębiorstwami, zarządzanie małymi przedsiębiorstwami, sektor publiczny (ochrona zdrowia, edukacja, kultura, samorządność). Tegorocznymi laureatami zostali: Nina Waśniewska – prezes i dyrektor Zenit Sp. z o.o.; Stanisław Staniszewski – właściciel i prezes zarządu Inter Solar Sp. z o.o., Marek Kowalski – prezes zarządu GS „Samopomoc Chłopska” w Szadku, Józef Szmich – prezes zarządu Delia Cosmetics Distribution Sp. z o.o. oraz Władysław Sobolewski – wójt gminy Ozorków.

Po raz pierwszy wybrany zostanie ambasador marki województwa łódzkiego. Został nim Zbigniew Winkiel. Uznano, że działalność jego firmy Agat S.A. z Koluszek poszerzona na Łódź, Piotrków Trybunalski i Gdańsk najlepiej promowała region w Polsce. Damą Sukcesu została Jolanta Chełmińska, wojewoda łódzki. Patronuje m.in. działaniom harcerzy. Osobiście zaangażowała się w odbudowę cmentarzy polskich legionistów na Ukrainie i utworzenie na Wołyniu centrum dialogu polsko-ukraińskiego.

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są zalety opon wielosezonowych?

Liczne zalety opon wielosezonowych sprawiają, iż coraz więcej kierowców wybiera je zamiast tradycyjnego ogumienia sezonowego. Zamiast poświęcać czas i pieniądze na wymianę letnich i zimowych

4 zasady wymiany akumulatora

Słabnący akumulator wysyła czasem sygnały o zbliżającej się śmierci technicznej. Gorzej świecące światła, wyłączenie się wspomagania to tylko przykłady. O tym, że akumulator nie działa,