REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Proponował seks nieletnim

21 letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego nakłaniał nieletnie do współżycia. Wśród poszkodowanych mogły być nawet 8-letnie dziewczynki. Mężczyzna wykorzystywał do komunikacji portale społecznościowe. Jego sprawę prowadziły równolegle jednostki policji w Zgierzu, Kutnie i Krośniewicach. Do nich zgłaszali się rodzice, którzy podejrzewali, że z ich nieletnimi dziećmi kontaktuje się mężczyzna, który namawia ich na spotkania o podłożu seksualnym.

Śledczy ustalili sprawcę, u którego podczas przeszukania zabezpieczono kilkadziesiąt kart sim oraz telefony komórkowe, przez które łączył się z internetem i próbował nawiązywać kontakty w celach seksualnych. Mężczyzna przyznał się do postawionych mu zarzutów.

18 sierpnia Sąd Rejonowy w Kutnie zastosował areszt tymczasowy wobec podejrzanego na okres jednego miesiąca. Za nawiązywanie kontaktów z osobami nieletnimi za pomocą systemów teleinformatycznych w celu podjęcia czynności seksualnych 21-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,