REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Przegrana lidera

 Clearex Chorzów – Boruta Auto Mark Zgierz 5:3 (4:1)

 
Bramki dla Cleareksu: Sebastian Wojciechowski (8, 17 min.), Damian Ficek (10 min), Mateusz Żemła (20 min.), Krzysztof Salisz (39 min.); Bramki dla Boruty: Robert Hyży (3 min), Robert Czekalski (30 min.), Daniel Krawczyk (32 min.)
 
Piłkarze Clearexu Chorzów przed czwartą kolejką zajmowali czwartą lokatę, gromadząc na swoim koncie sześć punktów za dwa zwycięstwa. Zatem z trudnym rywalem przyszło zmierzyć się piłkarzom Boruty, którzy na pewno chcieli przedłużyć swoją passę zwycięstw. Mecz zaczął się niezwykle obiecująco, bowiem już w 3 minucie Robert Hyży uzyskał bramkę. Jednak pięć minut później miejscowi, po strzale Sebastiana Wojciechwoskiego wyrównali, a już w dziesiątej minucie Damian Ficek uzyskał drugą bramkę dla chorzowian. Zgierzanie nie potrafili się otrząsnąć aż do końca pierwszej połowy, bowiem w 17 minucie i tuż przed zakończeniem pierwszej części stracili kolejne dwa gole. Dopiero po zmianie stron podopieczni trenera Krzysztofa Kuchciaka ruszyli do ataku. W 30 minucie Robert Czekalski pokonał golkipera miejscowych, a dwie minuty potem Daniel Krawczyk uzyskał bramkę kontaktową. Mimo ofiarnej gry i woli walki nie udało się zgierzanom uzyskać wyrównania. Na domiar złego gospopdarze, po kontrze na minutę przed zakończeniem meczu, zdobyli piątego gola, pieczętującego ich sukces.
 
Zapraszamy na www.dlakibica.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,