Przegrany dwumecz

Polska – Rosja 2:3 (0:1)

Bramki dla Polski: Mariusz Milewski oraz Daniel Krawczyk
Polska: Krystian Brzenk, Bartłomiej Nawrat – Michał Słonina, Zbigniew Mirga, Paweł Budniak, Paweł Machura, Łukasz Żebrowski, Marcin Mikołajewicz, Daniel Krawczyk, Mariusz Milewski, Michał Maciąg, Michał Marciniak.

Rosjanie w pierwszej połowie stworzyli znacznie więcej sytuacji bramkowych niż Polacy, jednak świetnie w bramce reprezentacji Polski sprawdził się Krystian Brzenk, który bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach. W drugiej części spotkania goscie powdyższyli na 2:0, ale chwilę potem Mariusz Milewski uzyskał pierwszego gola dla Polski. Niestety Rosjanie przyspieszyli tempo gry i znowu odskoczyli na dystans dwóch goli. Ale determinacja reprezentacji Polski pozwoliła biało czerwonym znowu zmniuejszyć dystans do rywali. Strzelcem drugiej bramki był Daniel Krawczyk. Niestety Rosjanie nie pozwolili już Polakom na uzyskanie wyrówanania, kotrolując przebieg wydarzeń już do końca meczu.

Polska – Rosja 0:4 (0:3)
Gole dla Rosji:

Jeśli w czwartkowym spotkaniu Polakom nie można było odmówić zaciętości, ambicji i waleczności, to już w piątkowym meczu tych cech ekipie czeskiego trenera polskiej reprezentacji Vlastimila Bartoska zabrakło. Sczególnie w pierwszej połowie Rosjanie pokazali, ze mimo odmłodzonej kadry są silni i nie na darmo dzierżą trzecie miejsce na świecie. Po zmianie stron gra się wyrównała, jednak karty  rozdawali nadal podopieczni trenera Sergeya Skorovicha. Ostatecznie dwumecz z reprezentacją Rosji, gdyby nie słabsza postawa Polaków w pierwszej połowie piątkowego spotkania należałoby uznać za udany.