REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Przejrzyj na oczy z Centrum Medyczne Dąbrowskiego

Wszyscy wiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest zdrowie o które nie zawsze dbamy tak jak byśmy chcieli. Często bagatelizujemy pierwsze sygnały, jakie wysyła nam nasz organizm, by uświadomić nam, że jest coś nie tak. Tak też dzieje się w przypadku wzroku, do którego przywykliśmy przyjmować, że wraz z upływem czasu nasze widzenie się pogarsza. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, że codziennie jesteśmy narażeni na czynniki które zdecydowanie przyczyniają się do zmęczenia narządu wzroku, oraz pogłębienia istniejącej już wady. Praca z komputerem, telefonem, smartfonem brak nieodpowiedniego oświetlenia mają niekorzystny wpływ na nasze pole widzenia. Pamiętajmy, że nie warto biernie czekać aż stracimy zdolność samodzielnego widzenia. Jest wiele miejsc, gdzie możemy znacznie poprawić swój komfort w aspekcie wzroku. Na ratunek wychodzą nam profesjonalne gabinety okulistyczne z wykwalifikowaną kadrą lekarzy okulistów. Kiedy zauważysz u siebie pierwsze symptomy pogarszającego się wzroku, należy zgłosić się do lekarza specjalisty – okulista Zgierz  zbada Twój wzrok. 

Na mapie Zgierza pojawiło się takie nowe miejsce – Centrum Medyczne Dąbrowskiego. Jest ono kontynuacją działającej od lat Poradni Okulistycznej i Pracowni USG znajdujących się Centrum Wamed. 

Celem twórców tego miejsca było stworzenie gabinetów które będą gwarancją profesjonalnej pomocy na najwyższym poziomie, w otoczeniu przyjaznego wnętrza, w którym pacjenci będą się czuć komfortowo. Centrum Medyczne Dąbrowskiego to szeroki zakres usług okulistycznych oraz diagnostyka USG i USD. To właśnie tutaj wykonasz profesjonalne badanie USG Zgierz. Personel Centrum Medycznego Dąbrowskiego to zespół lekarzy-specjalistów z pasją i powołaniem, by służyć radą i pomocą swoim pacjentom. Wśród nich znajdują się lekarze: dr n.med. Agata Błaszczyk – specjalista chorób oczu z wieloletnim doświadczeniem okulistycznym. Specjalizuje się w chirurgii przedniego odcinka oka, przeprowadzaniu operacji zaćmy oraz operacji przeciwjaskrowych. Lek. Robert Błaszczyk – specjalista chorób wewnętrznych. Lek. Katarzyna Godlewska – specjalista chorób oczu, Lek. Maja Rokicka – również specjalista chorób oczu oraz Dr n. med. Bartosz Fabijanczyk, Lek. Tomasz Grędysa i Zuzanna Błaszyczk (pracownia perymetrii).
 
By zapewnić wysoką jakość usług badanie odbywają się na wysokiej klasy, nowoczesnym sprzęcie. Centrum Medyczne Dąbrowskiego czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00,z wyjątkiem czwartku kiedy pacjenci przyjmowani są między godziną 10:00 a 19:00. Umów się do nas na wizytę do https://centrum-md.pl i z zamkniętymi oczami oddaj swój wzrok w najlepsze ręce. 
 
 
Inne

Ciekawe artykuły