REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Radomsko – tragedia na drodze gminnej

Trzy osoby zginęły na miejscu, czwarta ofiara zmarła w Zgierzu. 19 czerwca o godz. 9.00 na drodze gminnej Gertrudów – Chrzanowice w gminie Gomunice zdarzył się tragiczny wypadek. Na prostym odcinku drogi kierujący volkswagenem passatem 44-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Na poboczu auto przechyliło się na bok i dachem uderzyło w drzewo.

Na skutek uderzenia samochód złamał się na pół, a pasażerowie zostali zakleszczeni w kabinie. Kierowca poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna wiózł trzech mieszkańców powiatu radomszczańskiego. Zginęli dwaj pasażerowie w wieku 35 i 37 lat. Trzeci pasażer, 45-latek został przewieziony helikopterem do szpitala w Zgierzu, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarł. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z komendy powiatowej w Radomsku.

Inne

Ciekawe artykuły

Wesele w kolorystyce lawendy

Lawendowy to jeden z najpiękniejszych, a przy tym modnych kolorów, który wykorzystuje się w ślubnych dekoracjach. Wspaniale komponuje się z bielą! Motyw lawendy jest charakterystyczny