REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Relacja z multimedialnej podróży "Na Jawie"

10 czerwca w Bibliotece Głównej przy ul. Łódzkiej 5, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Zgierzanie na krańcu świata” zatytułowane „Na Jawie”. W multimedialną podróż po Jawie – jednej z Wielkich Wysp Sundajskich zabrała zgierzan Urszula Janiszewska. Indonezja, do której należy Jawa, to uwielbiany przez podróżników cel podróży. To kraj o ogromnym zróżnicowaniu i bogactwie  geograficznym i kulturowym – ma wulkany, piękne plaże i rafy koralowe, dziką dżunglę, zabytkowe świątynie, tarasy ryżowe, magiczne obrzędy, a dla wielbicieli rękodzieła – piękne wyroby z batiku. Do tego pyszne azjatyckie jedzenie i rozsądne ceny. Indonezja to turystyczne eldorado. Nic dziwnego, że przybyli na spotkanie zamarzyli o odwiedzeniu tego wspaniałego zakątka świata.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.