REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Relacja z XVI Finału Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim

3 września 2011 roku w Kielcach odbył się XVI FINAŁ Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim FAMILY CUP 2011.

Województwa mogły być reprezentowane przez zawodników, którzy zajęli miejsca 1-6 w swoich kategoriach wiekowych w eliminacjach regionalnych – 11.06.2011 r. na Malince w Zgierzu organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu.

W sportowej rywalizacji nasze województwo  reprezentowało 21 zawodników. Kapitanem drużyny reprezentującej województwo łódzkie była Pani Jadwiga Wlaźlińska.
  
Mistrzynią Polski w kategorii E/K została Ewa Bachmańska z Łodzi. Piąte miejsce w tej kategorii zajęła Renata Mach ze Słowika.
Mistrzem Polski w kategorii I/M został Piotr Dziedzic z Brzezin. Wicemistrzostwo Polski zdobył Andrzej Sadłecki z Łodzi.
Województwo Łódzkie w sztafecie rodzinnej reprezentowali Oliwia, Renata i Zdzisław Mach ze Słowika.

Wszystkim uczestnikom XVI Finału składamy serdeczne podziękowania za sportową rywalizację i godne reprezentowanie naszego województwa. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów oraz do udziału w następnej edycji Family Cup w kolarstwie górskim na Malince 23.06.2012 r.

Zapraszamy również do Zgierza 19.11.2011 r. do udziału w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w pływaniu.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Pozimowe sprzątanie ulic

Służby oczyszczania miasta rozpoczęły akcję usuwania zaległego piachu czy śmieci, które po zimie zostały na zgierskich chodnikach i ulicach. W każdym tygodniu sprzątany będzie inny

Działanie kontrolne – Prędkość

19 maja 2023 roku na drogach całego kraju policjanci przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Policjanci ruchu drogowego z całego garnizonu łódzkiego, a w szczególności mundurowi

Marcin Gortat Camp 2023 w Zgierzu

Już w czerwcu 2023 roku Marcin Gortat powróci do Zgierza! Pięć miast w Polsce (Zgierz, Łódź, Chorzów, Sosnowiec, Stargard) znalazły się w tym roku na