Remis Boruty w Kutnie – dobry prognostyk na nadchodzący sezon

Dzisiejsze spotkanie w Kutnie, zakończyło się remisem 1:1. Pomimo starań gospodarzy i dobrego przygotowania murawy, ubity śnieg sprawiał, że trudno było kontrolować piłkę. Był to zatem dla naszych zawodników sprawdzian umiejętności technicznych i dokładności prowadzenia i podawania piłki.

W 25 minucie prowadzenie po strzale Krzyśka Nowakowskiego objęła Boruta, jednak już 10 minut później MKS Kutno doprowadził do wyrównania. Nasi piłkarze mięli kilka dobrych sytuacji, pięknym strzałem w poprzeczkę popisał się Błażej Bujalski, a w 2 połowie meczu kilka dobrych akcji przeprowadził Krzysztof Baszczyński. Trenerzy byli zadowoleni z postawy i przygotowania drużyny do zbliżającej się wielkimi krokami rundy wiosennej, którą rozpoczynamy już za 3 tygodnie meczem z KS Paradyż.