REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Remont w komendzie

W zgierskiej komendzie trwają obecnie prace remontowe. Tuż obok policjantów pracują budowlańcy. Do końca września odwiedzający budynek główny przy ul. Długiej będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Kurz, pył, i huk wiertarek są tu na porządku dziennym.

Obecne prace stanowią pierwszy etap zaplanowanego remontu gmachu zgierskiej komendy. Podyktowany jest on złym stanem technicznym i estetycznym pomieszczeń.

Jak informuje asp. Radosław Gwis z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, obecny zakres prac obejmuje wymianę drzwi wewnętrznych, położenie tynku mozaikowego (żywicznego) na lamperii, malowanie ścian i balustrad oraz zamontowanie sufitów podwieszanych typu "Armstrong" umożliwiających łatwy dostęp do umieszczonych nad nimi instalacji.

Następne etapy remontu realizowane będą w miarę posiadanych środków finansowych – zapowiada Radosław Gwis.

Ostatni gruntowny remont zgierska komenda przeszła w latach 70-tych. Od tego czasu pomalowano jedynie korytarze, ale i od tego minęło już 15 lat.

fot. KPP w Zgierzu
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność