REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Restauracja KFC przy autostradzie A2 otwarta

W piątek, 24 czerwca, otwarta została nowa restauracja KFC położona przy autostradzie A2 na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych II w sąsiedztwie stacji paliw, w okolicach Starego Chrząstowa. Obiekt czynny jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nowy lokal to nowoczesny i dość przestrzenny budynek.

W nowo otwartej restauracji znajduje się ponad 100 miejsc dla odwiedzających gości, ogródek letni na zewnątrz budynku oraz 25 miejsc parkingowych dla klientów. Niedaleko umiejscowiony jest parking dla autokarów oraz samochodów ciężarowych. Przy restauracji przez całą dobę działa punkt Drive-Thru, dzięki któremu możliwe jest skorzystanie z oferty sieci  bez konieczności wysiadania z samochodu. Dodatkowo, klienci mogą bez ograniczeń korzystać z bezpłatnej usługi wi-fi.

Pierwsze osoby, które odwiedziły restaurację KFC w dniu otwarcia, otrzymały zaproszenia na darmowe zestawy oraz kupony zniżkowe. Największą popularnością wśród kupujących cieszyły się kubełki Classic oraz powiększone Big Boxy. Goście równie chętnie kupowali orzeźwiające napoje Krushers, szczególnie w wakacyjnym smaku Pina Colada – mówi Witold Strzelecki, z agencji PR, która zapewnia obsługę prasową sieci KFC.

KFC to popularna sieć restauracji serwująca dania z kurczaka w systemie szybkiej obsługi. Od czasu otwarcia w 1937 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są zawsze ze 100% świeżego, całego mięsa kurczaka. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w blisko 16 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią prawie 130 restauracji KFC.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub