REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Rok szkolny 2013/2014 zakończony

W dniu dzisiejszym wszyscy uczniowie mogą świętować zakończenie roku szkolnego. Przez dziesięć miesięcy pracowali na wyniki, a teraz przez dwa miesiące, będą mogli odpoczywać, nabierać sił na następny rok, albo jak tegoroczni absolwenci opuszczą mury placówek oświatowych, aby podjąć pracę lub kontynuować naukę na wymarzonych uczelniach.

Adam Świniuch – Sekretarz Powiatu Zgierskiego, w imieniu Starosty Zgierskiego Krzysztofa Kozaneckiego, podczas uroczystości kończących ten rok szkolny, symbolicznie podziękował dyrektor Annie Plaskocie i społeczności I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Ozorkowie za pracę oraz szerzenie oświaty w jednej z powiatowych placówek, życząc jednocześnie udanych wakacji i wypoczynku nauczycielom, uczniom oraz pozostałym pracownikom szkoły.

Mijający rok szkolny był szczególnie udany dla uczniów ozorkowskiej placówki, ponieważ aż 40 z nich zostało wyróżnionych za dobre wyniki w nauce. Dziesięcioro z nich może pochwalić się średnią ocen 5,0 i większą. Są to: Marianna Różalska z II B i Anna Bogusławska z II A – obie z najwyższą średnią 5,67 oraz Urszula Kałuzińska z I B, Anna Sobczuk z II B, Anita Kufel z II B, Emilia Krysiak z I A, Monika Brynkiewicz z II A, Piotr Sawicki z II A, Ewa Kawecka z I A, Paulina Staniewska z I C. 

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.