REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Rozróba w centrum miasta

 Zatrzymano dwóch wandali, którzy byli sprawcami zamieszania w środę 16.12.2010 r. w nocy.

Około godziny 1.15 dyżurny policji został powiadomiony, że dwaj mężczyźni niszczą kosze na śmieci znajdujące się na pl. Kilińskiego. Na miejsce został skierowany patrol mundurowych. Na widok nadjeżdżającego radiowozu wandale rzucili się do ucieczki. Jednak już po chwili zostali zatrzymani. Czuć było od nich woń alkoholu.

W czasie, gdy policjanci ustalali personalia podejrzewanych zgłosił się do nich taksówkarz i poinformował, że ci sami mężczyźni kilkanaście minut wcześniej wsiedli do jego taksówki i zamówili kurs do Łodzi. Mężczyźni nie chcieli uiścić żądanej kwoty – doszło do utarczki słownej pomiędzy nimi, a taksówkarzem. Następnie jeden z nich szarpnął za telewizor samochodowy. Wówczas kierowca taxi obezwładnił krewkich pasażerów gazem łzawiącym i dzięki temu odzyskał telewizor. Mężczyźni wybiegli z samochodu i na pobliskim parkingu zaczęli kopać w stojące tam auta.

W czasie zatrzymania obaj podejrzewani zachowywali się wulgarnie i agresywnie, nie reagowali na polecenia mundurowych i szarpali się z nimi. Jeden z nich – 19-latek podał fałszywe personalia, które jednak błyskawicznie zweryfikowano. Ostatecznie chuligani – w wieku 18 i 19 lat trafili do policyjnego aresztu. Niebawem zostaną przesłuchani przez śledczych i odpowiedzą karnie za swoje chuligańskie wyczyny. 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,