REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sale konferencyjne w Łodzi

 Serwis e-konferencje.pl od wielu lat dostarcza informacji o obiektach biznesowych w naszym kraju. W tym artykule prezentujemy sale konferencyjne w Łodzi.

W Łodzi znajdziemy wiele nowoczesnych sal konferencyjnych. Jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów biznesowych w tej części Polski jest kompleks EXPO-Łódź o łącznej powierzchni 13000 m². Budynek CKW chłodzony oraz ogrzewany jest niezależnie od miejskich źródeł ciepła, a na dachu umieszczono panele słoneczne. Zastosowany system naturalnego oświetlenia umożliwia zaoszczędzenie energii. Organizatorzy imprez dzięki EXPO mają duże możliwości, mogą przeprowadzić nie tylko konferencje i szkolenia, ale i targi, pokazy mody czy koncerty. Na terenie EXPO-wydzielono parking na 200 samochodów.

Ciekawe sale konferencyjne w Łodzi znajdują się też w nowoczesnym centrum biznesowym Faktoria, które stworzono na bazie istniejącej architektury fabrykanckiej sprzed ponad 100 lat. W zabytkową stylistykę obiektu wpasowano nowoczesne biura oraz sale konferencyjne, co tworzy ciekawy klimat. Największa z sal o powierzchni 114 m2 pomieścić 95 osób, mniejsze pomieszczenia przystosowane są do kameralnych spotkań od 12 do 25 osób.

Organizatorzy konferencji komfortowe warunki oraz industrialny klimat znajdą też w innym centrum biznesowym Synergia. 4 sale (Klubowa, Eventowa, Bankietowa, Kolumnowa) z systemem ścian przesuwnych pomieszczą łącznie 200 osób, do dyspozycji klientów jest też restauracja, lobby wystawowe, 130 miejsc parkingowych (także osobny parking rowerowy). Obiekt przystosowany jest do obsługi niepełnosprawnych.

Wśród obiektów oferujących sale konferencyjne w Łodzi są też hotele, takie jak DoubleTree by Hilton. Obiekt powstał w historycznym miejscu, na terenach dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Do dyspozycji jest aż 16 sal biznesowych, w tym trzy hale kongresowe, sala balowa i sala kinowa wyposażone w nowoczesny sprzęt. Ponadto klienci biznesowi mogą liczyć na wszelkie udogodnienia typowe dla hotelu wysokiej klasy. Jest to restauracja, kompleks rekreacyjny SPA & Health Club z basenem, siłownią czy jacuzzi położony na ostatnim piętrze. Ciekawostką jest Golden Bar, w którym znajdziemy ponad 100 rodzajów whiskey z całego świata.

Łódź to miasto o ogromnym potencjale biznesowym, o czym świadczy liczba nowoczesnych obiektów konferencyjnych. Na stronie www.e-konferencje.pl znajdą Państwo ich prezentacje, wystarczy kliknąć w ten link.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają