REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Seicento przewróciło się na bok

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątek około godz. 14:30 na skrzyżowaniu ul. Piątkowskiej i Piłsudskiego w Zgierzu. Jak poinformowała Kinga Górska z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu mieszkaniec powiatu łęczyckiego kierujący fiatem seicento podróżując z kierunku Piątku drogą wojewódzką nr 702 (ul. Piątkowska) nie zachował szczególnej ostrożności oraz bezpiecznej odległości przed jadącym przed nim fiatem cinquecento. Gdy kierowca cinquecento, mieszkaniec Aleksandrowa Łódzkiego zaczął sygnalizować zamiar wykonania skrętu w lewo w ul. Piłsudskiego, kierowca seicento nie zdążył wyhamować, w skutek czego uderzył przodem w tył jadącego przed nim auta. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto sprawcy wypadku zjechał na przeciwległy pas ruchu i przewróciło się na bok. 

Kierowca seicento miał dużo szczęścia. Doznał wstrząśnięcia mózgu oraz ogólnych potłuczeń, jednak po otrzymaniu pomocy medycznej w szpitalu został zwolniony do domu i czuje się dobrze. Kierowca drugiego auta nie doznał obrażeń. Sprawca wypadku został ukarany mandatem karnym w wys. 500 zł. Na czas pomocy oraz ustalania przebiegu zdarzenia policja kierowała ruchem w miejscu wypadku. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają