REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

"Sezamie – otwórz się!"

W minioną sobotę o godz. 9:00 otwarto odnowiony kompleks handlowy – Sezam na os. 650-lecia. Zgierzanie tłumnie gromadzili się od rana, by skorzystać z przygotowanych na tą okazję promocji, konkursów i atrakcji. To co odróżnia odnowiony budynek od poprzedniego stanu to przede wszystkim czystość i świeżość. 

Może nie Galeria Zgierska ale wreszcie zakupy w kulturalnych warunkach – zauważa uczestnik naszego forum internetowego gogo.

Budynek podzielony jest na dwie części. Lewą wynajmuje sieć POLOMarket, po prawej zaś znajdują się małe punkty handlowe.

Podczas otwarcia marketu w sklepie było spokojnie mimo dużej liczby osób. Dla dzieci przygotowano atrakcje w postaci malowana twarzy, baloników i trąbek.
 
Dla mnie nieporozumieniem było to że szampan dali 100 pierwszym klientom. Było tak że przyszli okoliczni pijaczkowie, kupili piwo i dostali butelkę szampana. Powinni dawać szampan w kubeczkach i tyle – pisze do nas jeden z czytelników.

Na degustacje i promocje zdecydowała się również część handlowców z Sezamu.

Remont całego budynku był koniecznością. Warunki jakie tu wcześniej panowały groziły zamknięciem obiektu. Zimą bywało tu bardzo chłodno, latem zaś upalnie. Teraz budynek jest klimatyzowany i ocieplony.

Na czas remontu kupcy zwolnieni byli z opłat z najmu. POLOmarket sam zapłacił za budowę swojego sklepu, a także sfinansował remont w części, gdzie znajdują się stoiska kupców. Środki zainwestowane w remont części ze stoiskami kupców zostaną rozliczone z POLOmarket z przyszłych wpływów z tytułu umowy najmu zawartej z POLOmarket – wyjaśnia Michał Pieruń, prezes ZSM.

Problemem jest tylko brak parkingu z prawdziwego zdarzenia. Być może więcej aut zmieściłoby się przy okazji remontu ul. Witkacego, która jest w fatalnym stanie, i prędzej czy później musi doczekać się wymiany nawierzchni. Obiekt pełni jednak funkcję sklepu osiedlowego, dlatego duża część osób na zakupy wybiera się tu na pieszo.

Inne

Ciekawe artykuły

Kredyt czy pożyczka – co lepsze?

Problemy ze spinaniem domowego budżetu narastają zdecydowanie szybciej niż możliwości radzenia sobie z nimi. Czasami pozornie niegroźna awaria samochodu może skutkować rozdmuchanymi wydatkami, które dokonują

Jak zarządzać wydajnością przedsiębiorstwa w chmurze?

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach nowoczesnej gospodarki rynkowej warto wspierać innowacjami technologicznymi, które poprawiają wydajność biznesową i umożliwiają redukcję kosztów zarządzania. Ogromny potencjał kryją w sobie

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub