REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Śmierć motocyklisty w Zgierzu na jedynce

Do tragicznego wypadku doszło 6 września 2011 r. w godzinach wieczornych na odcinku drogi krajowej nr 1 w Zgierzu. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym motocyklista zginął na miejscu.

Do wypadku doszło około godz. 21:00. Kierujący hondą accord jadąc ul. Łódzką, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Łąkową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doszło do zderzenia z motocyklem marki Suzuki kierowanym przez 37 letniego mieszkańca Łodzi. Motocyklista pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu. Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami trafił kierujący hondą 64 letni mężczyzna, który po badaniach został zwolniony do domu.

Wypadek spowodował zablokowanie krajowej jedynki w obu kierunkach do godz. 23:00. Objazdy wyznaczono przez centrum miasta. Okoliczności wypadku badają zgierscy policjanci.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub