REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

III Jesienny Turniej Bajkowych Strof – 27.10.2011 (patronat medialny)

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie adresowanym do dzieci w wieku przedszkolnym z terenu miasta i gminy Zgierz oraz innych miast regionu łódzkiego, który odbędzie się w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, w dniu 27 października 2011 roku.

III Jesienny Turniej Bajkowych Strof odbywa się pod honorowym patronem Jeża ze Zgierza.
 
Celem konkursu jest:

  • propagowanie wartościowej poezji dziecięcej,
  • rozwijanie zdolności artystycznych najmłodszych dzieci,
  • przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci, które nie uczęszczają do placówek przedszkolnych,
  • promocja symbolu miasta Zgierza – Jeża spod miasta Zgierza.

Autorem, który ma zainspirować dzieci, ich opiekunów oraz wychowawców podczas „III Jesiennego Turnieju Bajkowych Strof” będzie Jan Brzechwa.

W programie „III Jesiennego Turnieju Bajkowych strof” organizatorzy zaplanowali oprócz części konkursowej, wernisaż najlepszych prac plastycznych w Galerii CKD, zabawy i zdjęcia z Jeżem ze Zgierza oraz program teatralny.

Portal WirtualnyZgierz.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a