REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sportowe zmagania w szczytnym celu

Pomimo wysokiej temperatury i palącego słońca zawodnicy drużyn Powiatu Zgierskiego i Miasta Zgierza zacięcie rywalizowali ze sobą na boisku piłkarskim zgierskiego MOSIR-u. Ostatecznie lepsi okazali się piłkarze z miasta, którzy zdobyli jedną bramkę. Ale nie wynik był tu najważniejszy. Celem całej imprezy było zebranie funduszy na wakacyjny wyjazd wychowanków Domu Dziecka w Grotnikach.

Za ponad 2 tys. zł udało się wylicytować wśród widowni 12 piłek – przepustek do wykonania rzutu karnego bronionego przez legendę polskiego futbolu, Jana Tomaszewskiego. W ręce hojnych darczyńców trafiła także koszulka Widzewa Łódź z podpisami graczy i certyfikat upoważniający do uczestnictwa w treningu tejże drużyny. Pozostałe „fanty”, czyli koszulka Marcina Gortata i Marcina Robaka z podpisami właścicieli, trafią niebawem na aukcje internetowe, z których dochód także zasili wakacyjny budżet wspomnianego Domu Dziecka.

Inne

Ciekawe artykuły

Wesele w kolorystyce lawendy

Lawendowy to jeden z najpiękniejszych, a przy tym modnych kolorów, który wykorzystuje się w ślubnych dekoracjach. Wspaniale komponuje się z bielą! Motyw lawendy jest charakterystyczny