REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Karpiowy Dzień Dziecka

W sobotę nad stawem w Parku Miejskim najmłodsi (i nie tylko) mieli okazję uczestniczyć w licznych pokazach i konkursach przygotowanych przez „Gang Karpiarzy” podczas Karpiowego  Dnia Dziecka – imprezy, której patronował Starosta Zgierski. Stowarzyszenie Miłośników Wędkarstwa Karpiowego zaoferowało Zgierzanom liczne atrakcje, w tym: pokaz rozbijania sprzętu biwakowego, przygotowywania przynęt i zanęt, wyrób kulek proteinowych, pokaz wywozu przynęt, czy konkurs zarzucania zestawu karpiowego.

Najmłodsi uczestnicy mogli spróbować swoich sił w konkursie rzutu wędką. Trzy najlepsze miejsca zostały uhonorowane zestawami wędkarskimi, a dla pozostałych uczestników były nagrody pocieszenia. Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Nadskakuła, drugie – Dawid Błaszczyk, a trzecie – Damian Stępniewski.

Projekt Karpiowego Dnia Dziecka ma na celu propagowanie karpiarstwa wśród dzieci i młodzieży. Stowarzyszenie pragnie przekazać najmłodszym nie tylko swoją pasję, ale także nauczyć dbałości o ryby i ich ochronę. Miłośnicy tych ryb dążą także do wprowadzenia górnych wymiarów ochronnych.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub