REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spotkanie informacyjne dla seniorów w Domu Dziennego Pobytu – 31.01.2014

W dniu 31 stycznia w Domu Dziennego Pobytu w Zgierzu przy ul. Cezaka 12 odbędzie się spotkanie informacyjne dla seniorów oraz dla instytucji i organizacji, które działają na rzecz tej grupy docelowej. Podczas spotkania przedstawione zostaną założenia Projektu "Społecznie aktywni – by żyło się lepiej" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizaotorem jest Gmina Miasto Zgierz w imieniu, której działa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgierzu, a także stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My". Szczególna uwaga będzie poświęcona działaniom na rzecz seniorów. Spotkanie ma na celu zachęcenie osób starszych do udziału w Projekcie i zaprezentowanie im korzyści płynących z aktywnego uczestnictwa w organizowanym przedsięwzięciu.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.