REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spotkanie z chętnymi na "Grant na lepszy start"

6 sierpnia 2014 roku w Starostwie Powiatowym w Zgierzu odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące udziału w konkursie na mikrodotacje do 5.000 zł, przyznawane w ramach projektu „Grant na lepszy start”.

Realizatorami konkursu są Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS i Stowarzyszenie LGD POLCENTRUM w partnerstwie z Marszałkiem Województwa Łódzkiego. Konkurs realizowany jest w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich -programu finansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. 

Podczas spotkania prowadząca Agata Hermanowicz przedstawiła zasady przyznawania mikrodotacji i aplikowania w ramach konkursu. Omówiona została również zasada skonstruowania dobrego wniosku o dofinansowanie. – Po raz pierwszy też o te pieniądze, oprócz formalnie zarejestrowanych organizacji pozarządowych, mogą ubiegać się także grupy działające nieformalnie (koła gospodyń wiejskich, grupy młodzieżowe, grupy sąsiedzkie, rady sołeckie itp.) – mówiła prowadząca. Konkurs ten jest dobrą inicjatywą dla ludzi, którzy chcą działać na rzecz swoich małych społeczności. 

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.