REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spotkanie z wolontariuszami europejskimi w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu oraz Stowarzyszenie Kameleon zapraszają młodzież i osoby pracujące z młodzieżą oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych na Spotkanie z Wolontariatem Europejskim, które odbędzie się 9 listopada o godz. 16.00 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury, Zgierz ul. Długa 42. 

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu Europejskie Partnerstwo, w którym uczestniczy Stowarzyszenie Kameleon, a koordynuje fundacja FERSO z Łodzi. Ideę wolontariatu europejskiego (EVS – Akcja 2 Programu Młodzież w Działaniu) przedstawi Joanna Jędrzejczak – koordynatorka Centrum Wolontariatu Europejskiego w Łodzi, trenerka i konsultantka regionalna Programu Młodzież w Działaniu. W trakcie spotkania zaprezentowana zostanie również sieć Eurodesk Polska. Gośćmi specjalnymi będą wolontariusze EVS z zagranicy, którzy zaprezentują swoje działania projektowe w Polsce. 

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

W miarę możliwości prosimy potwierdzić obecność telefonicznie lub mailowo:

42 719 08 52

stowarzyszeniekameleon@o2.pl 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak