REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sukces elektryków ze zgierskiego ZZSP im. Jana Pawła II

 26 marca br. w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbył się VI Konkurs z podstaw elektrotechniki SZKOLNA LIGA ELEKTRYKI 2014/2015. Uczeń Zgierskiego Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Tomasz Stefaniak z klasy 3 Tbe zajął III miejsce w konkursie indywidualnym, zaś zespołowo wraz z Arkadiuszem Tomczakiem z klasy 2 Tbe – piąte miejsce w województwie.

 
Etap teoretyczny polegał na rozwiązaniu 15 zadań, w tym 10 zamkniętych i 5 otwartych. Celem zadania praktycznego było zaprojektowanie i wykonanie układu sterowania przekaźnikowego pracą lampek sygnalizacyjnych. Do konkursu młodzież przygotowywali nauczyciele ze zgierskiego placówki: Lucyna Drygalska i Jan Markiewicz. Wręczenie dyplomów i nagród pieniężnych, ufundowanych przez Łódzki Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich, odbędzie się 25 maja w ŁCDNiKP.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.