REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Świat jaskiń Solnych – otwarcie 3.09.2014

3 września otwarty zostanie Świat jaskiń Solnych w Zgierzu przy ul. Szczawińskiej 83. Świat Jaskiń Solnych to kilka grot solnych na powierzchni 200m2 wyposażonych w system wentylacyjny, oświetleniowy, nagłośnieniowy, monitoring oraz ultradźwiękowe generatory solankowe (haloterapia i aromaterapia). Dzięki tym rozwiązaniom można bezpiecznie korzystać z zabiegu. Gra kolorów (koloroterapia) oraz relaksacyjna muzyka (muzykoterapia) pozwalają rozkoszować się tym niezapomnianym miejscem.

Na świat jaskin składają się:

1) Jaskinia „rodzinna” – świetnie miejsce dla dzieci, które pod okiem rodziców lub opiekunów mogą korzystać z zabawek (dżungla ze zjeżdżalnią, piłki, samochody, akcesoria do piaskownicy solnej oraz światłowody – doświadczanie światła). Dzieci, które bawią się w grocie solnej nie tylko wdychają zdrowe powietrze ale mają także bezpośredni kontakt z solą dzięki czemu wchłaniają mikroelementy przez skórę. Dzięki aktywnej zabawie w soli powietrze wzbogacane jest o pył solny wdychany przez organizm bawiącego się dziecka a ćwiczenia fizyczne sprawiają, że dzieci jeszcze intensywniej pobierają zjonizowane powietrze Seanse w jaskini solnej to także świetny sposób na spędzanie wspólnego czasu oraz poprawę nastroju naszych milusińskich.
 
2. Jaskinia „spokojna”, gdzie można wyciszyć się po trudach dnia codziennego. Jest to miejsce o baśniowym wnętrzu z tężnią i źródełkiem o cudownym działaniu na psychikę ciało. Pomaga odizolować się od świata, zgiełku, pracoholizmu i wszelkich napięć. W grocie solnej łatwiej jest pozbierać myśli i uzyskać wewnętrzną równowagę. Grota została zaprojektowana by wykorzystać jej nieregularny kształt dzięki temu uzyskując odosobnione miejsca dla tych którzy potrzebują samotności, wyciszenia i odpoczynku po ciężkim dniu. W tej jaskini znajduje się też oddzielne miejsce by poczytać książkę korzystając z dodatkowej lampki.
 
3. Grota aktywna – zostanie otwarta w późniejszym terminie
 
Świat Jaskiń Solnych czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.00-21.00. Seanse trwaja 50min i zaczynają się o pełnych godzinach. Wymagana są białe skarpetki na zmianę. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.