REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Święto Miasta Zgierza już za nami

W zeszły weekend (6-7 czerwca) Zgierz obchodził swoje święto. Nie mogło więc zabraknąć wielu atrakcji oraz świetnej zabawy. Jak co roku organizatorzy stawali na głowie by zapewnić zgierzanom oraz inny gościom spoza miasta, niezapomniane wrażenia.

Sobotnie świętowanie postanowili rozpocząć od festiwalu City of Power na którym można było zaszaleć przy ostrzejszych kawałkach takich zespołów jak np. Galderia, Wisdom, Pathfinder czy Freedom Call. Ostre granie brzmiało od 13 aż do późnego wieczora, choć niektórym i tak było mało. Osób preferującym trochę łagodniejsze dźwięki organizatorzy zaproponowali Biesiadę Cygańską, gdzie podczas wspólnego grilla można było bawić się przy muzyce Tobi Kinga, DS Sound i przyjaciół, których zaprosili do wspólnego grania.

Oprócz atrakcji muzycznych, można było podziwiać prezentację motocykli albo przenieść się do średniowiecza i posłuchać o historii Rycerstwa Ziemi Zgierskiej.

W niedzielę świętowanie nie zwalniało. Od południa, aż do wieczora na scenie głównej, można było podziwiać lokalnych artystów. Jednym z wydarzeń była premiera płyty Muzyczny Zgierz „MuZgi 2015”. W międzyczasie na terenie Miejskiego Ośrodka Sporu i Rekreacji odbywało się wiele atrakcji dla całych rodzin – służby mundurowe prezentował swój sprzęt, na hali sportowej można było śledzić zawody modeli sterowanych, a wielbiciele wschodnich sztuk walki oglądali pokaz TAI CHI.

Finałem Święta Miasta Zgierza był koncert zespołu LemON. Cały Zgierz świetnie bawił się przy muzyce artystów i mimo późnej godziny nikt nie chciał, by koncert dobiegł końca.

 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.