REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sylwester filmowych premier 2010/2011

Możesz wygrać majówkę w Chorwacji lub zaproszenia na zabiegi kosmetyczne od Strefy Kobiet Fitness&Beauty. Takie nagrody będą rozlosowane wśród uczestników Sylwestrowej Nocy w łódzkim Kinie Charlie. Noc premier filmowych rozpocznie się 31 grudnia 2010r. o godz. 20:30.

Charlie planuje Sylwestra i tradycyjnie zaprasza widzów w swe gościnne, filmowe progi, by w wyborowym gronie powitać Nowy Rok. Tylko w kinie Charlie unikatowa sylwestrowa propozycja dla miłośników dobrego kina – jako pierwsi zobaczycie trzy filmy, które pojawią się na ekranach kin w 2011 roku. Oprócz wrażeń filmowych w ofercie również doznanie muzyczne i kulinarne. Dwa ciepłe posiłki, przekąski, kawa i herbata gratis oraz lampka szampana o północy. Dla wielbicieli niespodzianek – konkursy, w których wygrać można prezenty ufundowane przez sponsorów. Do listy atrakcji dołączamy również wyśmienitą atmosferę tworzoną przez ludzi kochających kino. WSTĘP: 160 zł za osobę.

UWAGA. W związku z dużym zainteresowaniem organizatorzy skrócili termin odbioru biletów z rezerwacji. Termin odbioru biletów z rezerwacji upłynął 27.12.2010 r. Po tym czasie rezerwacje wygasają. Od 28 grudnia można już tylko bezpośrednio zakupić bilety w kasie kina w miarę dostępnych miejsc. Ilość miejsc ograniczona. O wyborze miejsc na salach decyduje kolejność odbioru biletów. Zachęcamy do jak najszybszego wykupienia zaproszeń – pozostały ostatnie miejsca na sali studyjnej, uruchamiamy także salę kameralną. Tylko w kasie kina mogą Państwo bezpośrednio wybrać miejsca.

W programie Sylwestrowej Nocy:
SOUL KITCHEN, reż. Fatih Akin
 
Pulsująca pozytywną energią przebojowa komedia muzyczna o miłości, przyjaźni i życiu ze smakiem, wyreżyserowana przez twórcę głośnego „Głową w mur” (Złoty Niedźwiedź MFF w Berlinie), uhonorowana Specjalną Nagrodą Jury i Young Cinema Award MFF w Wenecji.
 
PEWIEN DŻENTELMEN, reż. Hans Petter Moland
 
Norweska produkcja przede wszystkim potrafi zachwycić zabawną i jednocześnie niegłupią historią. Połączyć te dwie filmowe cechy z pewnością niełatwo, Hansowi Molandowi sztuka ta niewątpliwie się jednak udała, chociaż spora zasługa w tym scenarzysty – Kima Aakesona. Fabuła filmu, mimo sporej ilości wątków pobocznych, ani na chwilę nie traci na przejrzystości; cały czas przyciąga uwagę widza prowadząc go dość okrężnymi ścieżkami do zaskakującego finału.
 
TAMARA I MĘŻCZYŹNI, reż. Stephen Frears
 
Stephen Frears jest mistrzem kina obyczajowego, twórcą niezrównanych opowieści o zagmatwanych międzyludzkich relacjach, zakazanych miłościach i niebezpiecznych związkach. Tym razem reżyser nadaje całości ton lekki, komediowy. Konwencja czarnego humoru pozwala mu na radykalne rozwiązania w oparach absurdu
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają