REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Szkolenie z metod Naturalnego Planowania Rodziny

W Zgierzu organizowane jest bezpłatne szkolenie dla osób zainteresowanych metodami Naturalnego Planowania Rodziny. 

 Metody naturalnej regulacji poczęć pomagaj wybrać najbardziej optymalny moment na poczęcie dziecka. Wskazują dni płodne i niepłodne u kobiety. Jak stosować te metody w sposób skuteczny? Tego będzie się można nauczyć podczas szkolenia w Zgierzu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. 
 
Kurs będzie się odbywał dwa razy w miesiącu przez ponad pół roku. Kursanci otrzymają dyplom nauczyciela Naturalnego Planowania Rodziny wydany przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Dyplom uprawnia do prowadzenia zajęć z NPR.
 
Spotkanie informacyjne na temat kursu odbędzie się w niedzielę, 21 listopada o 10.30 w salce przy parafii Chrystusa Króla w Zgierzu, ul. Słowackiego 10. Szkolenie jest bezpłatne.

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od