REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Szkolenie z metod Naturalnego Planowania Rodziny

W Zgierzu organizowane jest bezpłatne szkolenie dla osób zainteresowanych metodami Naturalnego Planowania Rodziny. 

 Metody naturalnej regulacji poczęć pomagaj wybrać najbardziej optymalny moment na poczęcie dziecka. Wskazują dni płodne i niepłodne u kobiety. Jak stosować te metody w sposób skuteczny? Tego będzie się można nauczyć podczas szkolenia w Zgierzu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. 
 
Kurs będzie się odbywał dwa razy w miesiącu przez ponad pół roku. Kursanci otrzymają dyplom nauczyciela Naturalnego Planowania Rodziny wydany przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Dyplom uprawnia do prowadzenia zajęć z NPR.
 
Spotkanie informacyjne na temat kursu odbędzie się w niedzielę, 21 listopada o 10.30 w salce przy parafii Chrystusa Króla w Zgierzu, ul. Słowackiego 10. Szkolenie jest bezpłatne.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub