REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Szybko i profesjonalnie – nowa restauracja w mieście (artykuł sponsorowany)

Mieszkańcy Zgierza mają od niedawna do dyspozycji nowy lokal w mieście, gdzie można smacznie zjeść, miło spędzić czas, a nawet potańczyć. 30 listopada 2013 r. państwo Aneta i Krzysztof Kubera otworzyli Restaurację & Pub "FAST & PROFESSIONAL" przy ul. Armii Krajowej 6 w Zgierzu (zaraz obok McDonald\’s). Wcześniej Krzysztof Kubera dał się poznać zgierzanom jako właściciel i szef kuchni baru gastronomicznego w wieżowcu przy ul. Struga. Otwarcie restauracji to kolejny krok w karierze popularnego w Zgierzu kucharza. Krzysztof Kubera znany jest z pokazów kulinarnych w Telewizji Centrum Zgierz, na antenie której przyrządzał smakowicie wyglądającego kurczaka faszerowanego czy karpia po żydowsku.
 
Pomysł na otwarcie lokalu pojawił się rok temu. Zawsze brakowało nam miejsca, gdzie możemy wyjść w Zgierzu spędzając miło czas w eleganckim lecz nie przesadnie drogim lokalu, przy dobrym jedzenie w przystępnej cenie, wypić lampkę dobrego wina i potańczyć. Dlatego postanowiliśmy stworzyć takie miejsce, gdzie realizujemy nasze marzenia i pasje związane z kuchnią – mówi Aneta Kubera, która wspiera męża w prowadzeniu biznesu. 
 
Restauracja & Pub FAST & PROFESSIONAL oferuje śniadania już od 6,00 zł, zestawy dnia (z drobiu, wieprzowiny, wołowiny, ryb) w cenie 12,50 zł, a kolacje również od 6,00 zł. Zestawy obiadowe można zamawiać do domu lub do pracy, ponieważ firma zapewnia bezpłatny dowóz na terenie miasta. FAST & PROFESSIONAL ma jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo i jakościowo ofert cateringu w Zgierzu. Oprócz pozycji w karcie menu restauratorzy oferują przygotowanie dań na specjalne życzenie Klienta. 
 
Amatorzy mocniejszych trunków również powinni być zadowoleni. Ceny piw w lokalu zaczynają się od d 4,50 zł, drinków od 8,00 zł, a napojów wysokoprocentowych (wódka) od 6,00 zł. Przy piwnie można zawsze obejrzeć także mecz.
 
Państwo Kubera organizują również imprezy okolicznościowe. Chrzciny zorganizujemy w restauracji od 60 zł, komunie od 110 zł wesela od 120 zł, konsolacje od 25 zł (ceny za osobę).
 
Uwaga – w każdy piątek od godz. 18:00 FAST & PROFESSIONAL zaprasza na imprezki z DJ-em przy muzyce klubowego – DANCING PARTY.
 
Z kolei w Walentynki – 14 lutego piątkowa impreza dedykowana będzie wszystkim zakochanym. Do każdej kolacji obowiązuje lampka wina gratis. Rezerwacje stolików przyjmowane są pod nr 601 764 498 , 881 121 882.
 
Zapraszamy do wypróbowania restauracji, która obsłuży Państwa szybko i profesjonalnie – FAST & PROFESSIONAL, Zgierz, ul. Armii Krajowej 6.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,