REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Tablica reklamowa dla pani prezydent?

Tablice informacyjne miasta chętnie wykorzystywane są przez Iwonę Wieczorek nie tylko do zamieszczania ogłoszeń ale do reklamowanie się. Na wielu z nich widnieją plakaty z niemałym wizerunkiem pani prezydent. Podobne materiały spotkać można również w autobusach miejskich. Podczas gdy jedni postrzegają to jako wyraz kontaktu ze społecznością zgierzan, inni patrzą na tą formę autopromocji z lekkim uśmiechem. Tym bardziej że na wszystkich wydrukach eksponowany jest tytuł doktorski pani prezydent.

Jeden z naszych czytelników wskazuje przykład takiej tablicy na zaniedbanym skrzyżowaniu ul. Gałczyńskiego i Parzęczewskiej. Przy okazji okazało się, że Urząd Miasta Zgierza nie ma zezwolenia na tą tablicę.

Faktycznie stoi ona w naszym pasie drogowym i zgodnie z przepisami UMZ powinien ubiegać się o zgodę na jej lokalizację, ale nie zamierzamy tej kwestii roztrząsać – mówi Małgorzata Tomczuk ze Starostwa Powiatowego w Zgierzu. – Z naszych dokumentów wynika, że UMZ nie zgłaszał się do nas z prośbą o zgodę na taką lokalizację tablicy informacyjnej.

Wcześniej do maja 2011 r. zarządcą tej drogi było Miasto Zgierz.

A co na temat plakatów ze swoim zdjęciem sądzi prezydent Iwona Wieczorek?

–  (…) znajdująca się tam tablica ogłoszeń jest jedną z form kontaktu z mieszkańcami. Obecnie prowadzona jest kampania informacyjna dotycząca profilaktyki antynowotworowej. Jako kobieta i Prezydent Miasta Zgierza zapewniam że zawsze będę popierała i włączała się w tego typu działania – mówi Iwona Wieczorek.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają