REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Taxi – usługi o których nie miałaś/eś pojęcia

Taksówki kojarzą Ci się jedynie z przewozem osób? To błąd – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, taxi zapewniają znacznie szerszy zakres usług. Sprawdź usługi taksówkarskie, o których nie masz pojęcia! Zapraszamy do lektury artykułu.

Kurier miejski

Potrzebujesz błyskawicznie dostarczyć ważny list, dokumenty albo inną przesyłkę na terenie Twojego miasta? Wysyłka paczki zwykłym kurierem może zająć zbyt dużo czasu. Ponadto wiąże się z formalnościami, co również wpływa na czas dostarczenia przesyłki. Alternatywą jest kurier miejski Warszawa. To jedno z miast, którego mieszkańcy już dawno odkryli zalety korzystania z tej formy dostarczania paczek. Skorzystanie z usługi daje gwarancję odebrania i dostarczenia przesyłki na terenie stolicy jeszcze tego samego dnia roboczego.

Usługami kurierskimi miejskimi zajmują się najlepsze firmy taksówkarskie w Warszawie. Na przykład, Opti Taxi oferuje usługę odbioru i dostarczenia przesyłki pod drzwi klienta. To bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na błyskawiczną dostawę ważnych przesyłek, które „nie mogą czekać”.

Reklama na taxi

Dodatkową usługą oferowaną przez firmy taksówkarskie jest reklama na taxi. To prosta, a jednocześnie bardzo skuteczna forma zaprezentowania swojej firmy. Taksówki każdego dnia przemierzają setki kilometrów po całym mieście, a często również poza  jego granicami. Codziennie przewożą dziesiątki pasażerów w najbardziej zatłoczonych miejscach stolicy, np. w centrum miasta. Dzięki dużej mobilności i doskonałej widoczności baner na taksówce trafia do szerokiego grona odbiorców. Taksówkarze z reklamą pojawiają się wszędzie tam, gdzie tradycyjne formy promocji są bardzo kosztowne albo niemożliwe.

Pomoc drogowa

Przebita opona, brak paliwa czy trudności z odpaleniem silnika to problemy, z którymi każdego dnia styka się wielu kierowców. Najłatwiejszym sposobem na poradzenie sobie z kłopotem jest wezwanie pomocy drogowej. Wiele firm taksówkarskich świadczy pomoc drogową w prostych sprawach. Pomoc z uruchomieniem samochodu, wymianą i napompowaniem kół lub holowanie auta z unieruchomionym kołem to usługi drogowe oferowane przez niektórych taksówkarzy. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się również dowóz paliwa. Zaletą pomocy drogowej świadczonej przez taxi są korzystne ceny oraz bardzo szybki czas reakcji – często znacznie krótszy niż w przypadku firm specjalizujących się jedynie w pomocy drogowej.

Taxi bagażowe

Kolejną mniej znaną, ale z pewnością bardzo praktyczną usługą, jest taxi bagażowe. Usługa polega na transporcie materiałów budowlanych, mebli, sprzętu elektronicznego, dzieł sztuki oraz innego typu ładunków. Jeśli więc kupiłeś dużą szafę w sklepie meblowym albo kafelki w markecie budowlanym i nie dysponujesz odpowiednio dużym samochodem, w którym zmieścisz swe zakupy, taxi bagażowe to polecane rozwiązanie. Kierowcy nie tylko przewiozą cenne przedmioty, ale również zajmą się ich załadunkiem i rozładunkiem w miejscu docelowym. Podczas transportu przedmioty są odpowiednio zabezpieczone, co gwarantuje ich bezpieczne dostarczenie na miejsce w nienaruszonym stanie. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwość skorzystania z niego przez całą dobę, również w godzinach, w których nie pracują standardowe firmy kurierskie czy dostawcze.

 

Inne

Ciekawe artykuły