REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Tour de Powiat po raz trzeci

Maj znów upłynie pod znakiem rowerowej rywalizacji i rodzinnego spędzania wolnego czasu. Już za miesiąc rusza trzecia edycja Maratonu Rowerowego po Ziemi Zgierskiej o Puchar Starosty Zgierskiego „Tour de Powiat” 2014. Tegoroczna wyścig będzie rekordowy pod względem etapów – będzie ich aż 5. Zaczynamy w sobotę 10 maja w Głownie, następnie maraton przenosi się do Zgierza (11 maja). W kolejny weekend „Tour de Powiat” zawita do Parzęczewa (17 maja) i Strykowa (18 maja). Ostatni etap odbędzie się w Aleksandrowie Łódzkim (24 maja).

Zeszłoroczna edycja przyciągnęła na start ponad pół tysiąca zawodników z całego kraju, od przedszkolaka do stulatka. Nie zabrakło również bardziej doświadczonych kolarzy. W tym roku nowością będzie elektroniczny pomiar czasu. Chip wraz z numerem startowym każdy zawodnik nabędzie na własność za symboliczną kwotę 2 zł. Aby ułatwić zapisy do tegorocznej edycji, ruszyła rejestracja on-line. W dniu wyścigu wystarczy potwierdzić swoją obecność w biurze zawodów lub dokonać rejestracji. Biuro zawodów zostanie zamknięte zawsze 30 min. przed pierwszym startem.

Oprócz tego tradycyjnie, aby wziąć udział w maratonie, trzeba zabrać ze sobą: kask, sprawny rower i oczywiście dobry humor. Wierzymy, że i w tym roku będziecie się ścigać razem z nami.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.